• „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
      • Antoine De Saint-Exupéry
      • „Na początek należy przestać mówić i zacząć robić”
      • Walt Disney
      • „Nie siedź czekając, aż szansa do ciebie przyjdzie. Wstań i stwórz ją”
      • Madam C.J. Walker
      • „W swojej karierze spudłowałem ponad 9000 razy. Przegrałem prawie 300 meczów. Dwadzieścia sześć razy miałem oddać zwycięski strzał i nie trafiłem. Wielokrotnie w życiu ponosiłem porażkę. I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”
      • Michael Jordan
      • „Marzenia nie spełniają się tylko dlatego, że marzysz. To ciężka praca sprawia, że wszystko się urzeczywistnia. To ciężka praca kreuje zmiany”
      • Shonda Rhimes
      • „Nie zawstydzaj się swoimi niepowodzeniami, ucz się od nich i zacznij od nowa”
      • Richard Branson
        • CZWARTY DZIEŃ FESTIWALU NAUKI. Dziś uczniowie naszej szkoły poznawali kolejną naukę przyrodniczą - fizykę.

• Filmowy skrót tego co sie działo!!!

• TAK WYGLĄDAŁ NASZ DZIEŃ OTWART - wersja filmowa

• Tak wyglądał nasz dzień otwarty... Pełen magicznych chwil, zabawy i uśmiechu dzieci!

• DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2024

• AKADEMIA PANA KLEKSA W BIESIEKIERZU

W dniu 17 lutego 2024 roku nasza szkoła zmieniła się w Akademię! Na kilka godzin kierowanie placówką przejął Ambroży Kleks ( w tę rolę wcieliła się nasza pani dyrektor – Roksana Kaczmarek – Cichosz) wraz ze swoimi pomocnikami – postaciami z bajek, które, jak wiadomo, w Akademii są realnymi istotami. Pan Kleks czekał na sześciolatków, którzy mogliby w następnym roku szkolnym zasilić szeregi szkoły.

• ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW

• Naszym pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce, by była ona dla Was przygodą, w której będziecie realizować siebie i swoje marzenia! Jesteśmy z Was bardzo dumni i pamiętajcie, że zawsze możecie na nas polegać. Mamy nadzieję, że przez najbliższe lata będziecie z godnością nosić miano uczniów naszej szkoły, że z dumą będziecie mówić o przynależności do grona naszych uczniów, a po latach, jako absolwenci z przyjemnością będziecie wspominać czas spędzony w naszej szkole.

Powodzenia pierwszaki !

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• „Niech gwiazdka Betlejemska przyniesie Ci wiele szczęścia, zdrowia i miłości.”

• DZIEŃ KOBIET

• Tak uroczyście nasi mężczyźni obchodzili w naszej szkole Dzień Kobiet. Tego dnia nie zapomniano o żadnej kobiecie. Gratulacje panowie

„Raz do roku jest taki dzień,

który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, panie i matki,

w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

• MATEMATYCZNE ZMAGANIA

• Ach…co to był za dzień!!! Szyfry, zagadki, kody QR, gry interaktywne, a to wszystko podczas pierwszego „Escape roomu” w naszej szkole pt. „Przygoda z Kopernikiem” realizowanego w ramach tygodnia matematyczno-przyrodniczego.

A jak się bawiliśmy? Zobaczcie: