W dniu 26 maja 2026 roku uczniowie klas I-III zaprosili do naszej szkoły swoich rodziców, aby uczcić Dzień Mamy i Taty. Impreza składała się z różnych części.
Po powitaniu gości, głos zabrała Pani Roksana Kaczmarek- Cichosz, dyrektor naszej szkoły, która w ciepłych słowach podkreśliła jaką moc ma uczucie miłości wiążące rodziców z dzieckiem i dziecko z rodzicami. Następnie każda z klas wykonała piosenkę na cześć swoich Mam i Tatusiów. Po prezentacjach odbyły się warsztaty, podczas których całe rodziny dekorowały ramki do rodzinnego zdjęcia. Była także Fotobudka, gdzie można było zatrzymać na zawsze tę ulotną chwilę wspólnej zabawy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. To było bardzo radosne spotkanie pełne uśmiechów i rodzicielskich uścisków.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i za nieocenioną pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia!