Uczniowie klasy 1 wraz ze swoją wychowawczynią rozpoczęli niezwykłą przygodę z nauką w ramach zajęć „Mali Odkrywcy”. Tym razem mali badacze odkrywali tajemnice chemii!
Podczas zajęć dzieci wykonywali eksperyment chemiczne jojo. Z pomocą prostych składników i dużej ciekawości uczniowie mogli zobaczyć, jak nauka potrafi być fascynująca i pełna niespodzianek.
Dzięki takim doświadczeniom pierwszoklasiści uczą się obserwować, wyciągać wnioski i z radością odkrywają, że świat nauki można poznawać przez zabawę. Każdy eksperyment to krok w stronę nowych odkryć i kolejnych chemicznych przygód!
Joanna Talkowska Sylwia Moga-Stachula