Po trzech wspólnie spędzonych latach nadszedł czas pożegnania… Dziękujemy Wam, Drodzy Seniorzy, za wszystkie chwile, uśmiechy, rozmowy i serce, które wkładaliście we wspólne spotkania. Wasza obecność była dla dzieci prawdziwą radością i cennym doświadczeniem.
W ramach wdzięczności dzieci przygotowały dla Was własnoręczne laurki, które są wyrazem ich sympatii i pamięci. Wręczone bukiety kwiatów niech będą symbolem naszej wdzięczności i życzeń – zdrowia, pogody ducha i wielu pięknych chwil na dalszej drodze.
Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pani Agnieszki Lange – za serce, zaangażowanie i codzienną troskę o to, by nasza współpraca z seniorami była tak ciepła i owocna. Dziękujemy!
Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze
Joanna Talkowska